„Gerlachování“ - moje práce v letních TA3…

   Druhá zářijová neděle je tady a já pro tuto sezónu zavírám svojí „tatranskou služebnu“… šest týdnů v Tatrách, průměrně pět túr týdně…, krásný čas a chvíle strávené s klienty při výstupech (s každým to bylo jiné a fajn, ale letos zvlášť vypíchnu Filipa, účastníka zajímavé akce resp. rekordu na Kilimandžáru - více: ZDEurčitě to stojí za shlédnutí..., stejně jako ZDE - Braňo, kolega guide - ale potápěčů v zatopených chodbách opálového dolu a to prosím kousek od Prešova!). 
   Všeho bylo přesně tak akorát, aby mě ta „práce“ stále BAVILA (navíc je ale i fajn, že vše slíbené bylo odvoděno a tudíž i „královská pokladnička“ přetéká eurozlaťáky, hihi…)!
   Ještě tedy ve zbytku září odskočím pracovně na Island (ne-ne, žádné průvodcování, ale kroucení „kulatou lopatou“ u expediční Tatry) a začátkem října pak začne (limitem budiž jen zdraví a motivace) etapa prozatím nejintenzivnějšího sportovního lezení mého života (pravda, je to tak už trošku za fyzickým zenitem, ale co už…, hlavně že TO JE TADY a  uvidíme, KAM až mě to pustí a KAM zavede). Těším se, JUPÍ!
 
Zpět